DLINK SINGLEMODE MEDIA CONVERTER DMC-810SC/E

Brezplačna dostava

-izberi-
Izdelek je na voljo v omejeni količini. Poskusite zmanjšati količino ali pa nas pokličite za več informacij.
Redna cena 449,90 €Prihranite 54,01 € (12,0 %)
395,89 €

Izdelek trenutno ni dobavljiv.

Šifra (ID): 42908
Šifra proizvajalca: DMC-810SC/E
Proizvajalec: D-LINK
Kategorija: Ostalo
Stanje: Novo
Garancija: 24M
Ni na zalogi

Kontaktirajte nas in preverili bomo dobavljivost





Tehnične podrobnosti

Blagovna znamka D-LINK
Vrsta Adapter

Podroben opis

D-link pretvornik Singlemode za 1000BaseT v 1000BaseLX ( SC )

Podrobno o izdelku:

Specifikacijehttps://eu.dlink.com/uk/en/products/dmc-810sc-1000baset-to-1000baselx-sc-singlemode-media-converter
Vrsta dodatkaMedia converter
Osnovne informacije• 1 x 1000BASE-T RJ-45 port, 1 x 1000BASE-SX/LX SC port
Dodatne informacije 2000 Mbps (full-duplex), optika do 20Km razdalje
Garancija v mesecih24
Mnenja in ocene kupcev za "DLINK SINGLEMODE MEDIA CONVERTER DMC-810SC/E"

Povprečna ocena: 0,00 od 5 temelji na 0 ocenah.

Če ste izdelek že kupili, bomo vašega mnenja zelo veseli!

Ocenite izdelek

Sorodni izdelki

Uporabljamo piškotke, da bi razumeli kako uporabljate spletno mesto in izboljšali uporabniško izkušnjo. To vključuje tudi personalizacijo vsebine in oglasov. Za urejanje ali odjavo uporabe piškotkov kliknite tukaj. Z nadaljevanjem ogleda spletnega mesta ali zaprtjem tega obvestila se strinjate z našo uporabo piškotkov.

Nastavitve zasebnosti

Spletna analitika

Oglasi

Spletni piškotki

Izberete lahko do 5 izdelkov za primerjavo:

    Primerjaj Zapri primerjavo