INTELLINET Gigabitni modul optičnega oddajnika Fiber SFP


-izberi-
Izdelek je na voljo v omejeni količini. Poskusite zmanjšati količino ali pa nas pokličite za več informacij.
Redna cena 119,89 €Prihranite 39,37 € (32,8 %)
80,52 €

Izdelek trenutno ni dobavljiv.

Šifra (ID): 40628
Šifra proizvajalca: 545044
Proizvajalec: Intellinet
Kategorija: Ostalo
Stanje: Novo
Garancija: 36M
Ni na zalogi

Kontaktirajte nas in preverili bomo dobavljivost





Tehnične podrobnosti

Blagovna znamka Intellinet
Vrsta Ostali dodatki

Podroben opis

Prilega se vsakemu Intellinet Gigabit Ethernet stikalu z reže modula SFP ali katero koli MSA ali Cisco združljivo SFP vrata Hitrost prenosa podatkov: 1000 Mbps En duplex vrata Fiber LC z enim načinom 1000Base-LX Nova linija oddajnikov Intellinet Network Solutions Small Form Factor Pluggable (SFP) omogoča kupcem kombinacijo zmogljivosti in cenovne dostopnosti. Ti mini-GBIC (Gigabit Interface Converter) moduli so v kovinskem ohišju, ki zmanjšuje elektromagnetne motnje in povečuje njihovo vzdržljivost.

Podrobno o izdelku:

Specifikacijehttps://intellinetsolutions.com/intellinet-en-gigabit-fiber-sfp-optical-transceiver-module-545044.html
Vrsta dodatkaMiniGBIC/SFP moduli
Vrsta dodatka dodatnoIEEE 802.3z (Fiber Optic Gigabit Ethernet)
Osnovne informacijePodpora za medije: 1000Base-LX enosmerni 9/125 µm vlakna, Duplex vrata Fiber LC, 1000Base-LX
Dodatne informacijeOddaljenost: 80 km
Garancija v mesecih36
Mnenja in ocene kupcev za "INTELLINET Gigabitni modul optičnega oddajnika Fiber SFP"

Povprečna ocena: 0,00 od 5 temelji na 0 ocenah.

Če ste izdelek že kupili, bomo vašega mnenja zelo veseli!

Ocenite izdelek

Sorodni izdelki

Uporabljamo piškotke, da bi razumeli kako uporabljate spletno mesto in izboljšali uporabniško izkušnjo. To vključuje tudi personalizacijo vsebine in oglasov. Za urejanje ali odjavo uporabe piškotkov kliknite tukaj. Z nadaljevanjem ogleda spletnega mesta ali zaprtjem tega obvestila se strinjate z našo uporabo piškotkov.

Nastavitve zasebnosti

Spletna analitika

Oglasi

Spletni piškotki

Izberete lahko do 5 izdelkov za primerjavo:

    Primerjaj Zapri primerjavo